Od czego zacząć

Spośród jakich opcji wybierzemy filtr lub system uzdatniania wody, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Jest kilka wariantów:

 

Nowoczesny przemysł wymaga precyzyjnych urządzeń i systemów uzdatniania wody. Jej parametry powinny być ściśle dostosowane do technologii produkcji i właściwości wody, wykorzystywanej w działalności przedsiębiorstwa.

Problem twardej wody, przez którą wewnątrz instalacji i urządzeń osadza się kamień, rozwiązują stacje zmiękczające wodę. Woda ulega w nich zmiękczeniu do poziomu bezpiecznego dla maszyn. Dzięki temu wydłuża się żywotność urządzeń produkcyjnych, a ryzyko awarii znacznie spada.

 

Stacje zmiekczajace

 

Przedsiębiorstwa wykorzystujące w swojej działalności duże ilości wody korzystają często z własnych ujęć. Choć pozwala to na obniżenie kosztów, wiąże się także z ryzykiem wpuszczenia do instalacji wody zanieczyszczonej żelazem i manganem. Złogi tych metali osadzają się na wewnętrznych ścianach instalacji, zwiększają ryzyko awarii i podnoszą koszty napraw. Przy tego typu problemach doradzamy zamontowanie stacji odżelaziających i odmanganiających, lecz najpierw powinno się poddać taką wodę badaniu fizykochemicznym, które nasza Firma również oferuje.

 

 

Stacje odzelaziajace

 

Jeśli woda ma być krystalicznie czysta polecimy filtry oparte na zjawisku odwróconej osmozy. Wykazują one najwyższą na rynku skuteczność w usuwaniu z wody zanieczyszczeń i niepożądanych substancji.

 

Filtry demineralizujace

 

W procesach technologicznych wymagających wprowadzania do instalacji lub zbiorników wodnych określonych substancji, polecamy pompy dozujące. Gwarantują one uwalnianie odpowiedniej ilości preparatu w ściśle określonych odstępach czasu.

 

Pompy dozujace

 

 

Zachęcamy do kontaktu z konsultantami technicznymi ECOLOGY, którzy fachowo doradzą rozwiązania optymalne dla Twojej firmy.


 
Kontakt
ul. Krotoszyńska 152
63-400 Ostrów Wlkp.
tel., fax: (62) 738 13 86
tel. serwis: 501 463 931
biuro@filtry-woda.pl
Realizacje
filtry do wody ostrów,filtry do wody pleszew,filtry do wody jarocin,filtry do wody kalisz,filtry do wody konin,filtry do wody krotoszyn,filtry do wody Kępno,filtry do wody sieradza,filtry do wody turek