Od czego zacząć

Najprawdopodobniej nie wiesz jeszcze, jakiego typu filtra potrzebujesz. Postaramy Ci się pomóc na podstawie analizy Twoich potrzeb.

 

Poniżej przedstawiamy nasze rozwiązania.

 

Jeśli potrzebujesz niemal idealnie czystej „kranówki” do celów spożywczych zaproponujemy Ci filtr działający w oparciu o zjawisko odwróconej osmozy. Urządzenie to zapewnia najwyższy poziom eliminacji zanieczyszczeń spośród wszystkich typów filtrów dostępnych na naszym rynku. Takie urządzenie montowane jest w szafce pod zlewozmywakiem i posiada dodatkowy kran do wody uzdatnionej.

 

Filtry montowane w kuchni

 

W wielu regionach kraju występuje problem z twardą wodą. Obecne w niej związki chemiczne powodują, że na ściankach rur wodociągowych i urządzeń sanitarnych osadza się warstwa kamienia, która utrudnia przepływ wody i wygląda bardzo nieestetycznie – szczególnie na odkrytych, gładkich powierzchniach, takich jak kabina prysznicowa, toaleta, krany. W takim przypadku optymalnym rozwiązaniem okazują się filtry zmiękczające wodę.

 

 

Filtry zmiekczajace

 

 

Trzeci typ filtrów polecamy klientom, którzy pobierają wodę z własnego ujęcia wodnego (studni). Niestety, często jest ona zanieczyszczona żelazem, manganem, siarkowodorem i amoniakiem, które osadzają się w rurach sprawiając, że woda ma nieprzyjemny, metaliczny zapach i smak. Utrudniają także przepływ wody w instalacji wodnej i urządzeniach sanitarnych powodując czarne i brązowe zacieki. Zjawiskom tym można jednak przeciwdziałać dzięki specjalnym stacjom odżelaziającym i odmanganiającym wodę. Tego typu systemy, można dodatkowo wyposażyć w lampy UV, które zabijają bakterie.

 

 

Filtry odzelaziajace
Lampy UV

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


 
Kontakt
ul. Krotoszyńska 152
63-400 Ostrów Wlkp.
tel., fax: (62) 738 13 86
tel. serwis: 501 463 931
biuro@filtry-woda.pl
Realizacje
filtry do wody ostrów,filtry do wody pleszew,filtry do wody jarocin,filtry do wody kalisz,filtry do wody konin,filtry do wody krotoszyn,filtry do wody Kępno,filtry do wody sieradza,filtry do wody turek