Oferta

Niektóre procesy technologiczne wymagają dostarczenia wody o bardzo wysokim stopniu czystości. Proces demineralizacji wody polega na podaniu pod wysokim ciśnieniem wody na półprzepuszczalną membranę, która oddziela dwa roztwory o różnych stężeniach. Cząsteczki czystej wody pod wpływem wysokiego ciśnienia przechodzą przez membranę tworząc permeat, zaś cząsteczki soli i innych zanieczyszczeń takich jak koloidy, bakterie zostają po stronie naporu wody surowej. Rozpuszczone cząsteczki soli i innych zanieczyszczeń ulegają koncentracji i są odprowadzane do kanalizacji. Odwrócona osmoza usuwa z wody większość soli do 99%. Praca stacji RO jest całkowicie automatyczna.

Oferujemy urządzenia własnej produkcji z różnym wyposażeniem o różnej wydajności, składane z niezawodnych materiałów znanych producentów na rynku uzdatniania wody. Zawsze staramy się dobrać i wyposażyć urządzenie w taki sposób, żeby to rozwiązanie było technicznie oraz ekonomicznie uzasadnione.

 

Aby przedłużyć żywotność membrany zaleca się zamontowanie stacji zmiękczającej wodę przed urządzeniem RO. "Kamień" występujący w wodzie powoduje szybkie zatykanie się membrany.

 

Wymagania proponowanych urządzeń:

- Ciągłe zasilanie w energię elektryczną 230V AC

- Bezciśnieniowa kanalizacja

- Woda po filtrze odwróconej osmozy musi być podawana do zbiornika bezciśnieniowego.

 

Wszystkie nasze komponenty i podzespoły urządzeń do filtracji wody spośród dostępnych na rynku są najwyższej jakości. Urządzenia są składane i testowane przez serwisantów. Testowaliśmy wiele urządzeń, jednak te które proponujemy okazują się spełniać nasze oczekiwania pod względem praktycznym i technicznym w dziedzinie uzdatniania wody. Potwierdzone jest to naszym wieloletnim doświadczeniem i praktyką, przez co gwarantujemy wyselekcjonowane przez naszą firmę sprawdzone urządzenia do uzdatniania wody. Nasze rozwiązania technologiczne są dokładnie przemyślane i bierzemy odpowiedzialność za naszą myśl techniczną.

 

Zastosowanie procesu odwróconej osmozy:

- otrzymywanie wody o niskiej zawartości soli lub jej pozbawionej dla potrzeb przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i medycyny,

- demineralizacja i otrzymywanie wody ultra czystej dla przemysłu elektronicznego,
- otrzymywanie wody procesowej dla przemysłu chemicznego,

- zastosowanie w wielu rodzajach działalności wymagających niskiego stężenia rozpuszczonych soli, m.in. w myjniach samochodowych, kotłowniach, szpitalach, laboratoriach, gastronomii, przy produkcji kosmetyków oraz leków czy instalacjach do nawilżania.


Wydajność 50l/h
Karta katalogowa

 

Wydajność 300 - 350l/h

 

 

Karta katalogowa

 

Wydajność 600 - 700l/h

 

 

Karta katalogowa


 
Kontakt
ul. Krotoszyńska 152
63-400 Ostrów Wlkp.
tel., fax: (62) 738 13 86
tel. serwis: 501 463 931
biuro@filtry-woda.pl
Realizacje
filtry do wody ostrów,filtry do wody pleszew,filtry do wody jarocin,filtry do wody kalisz,filtry do wody konin,filtry do wody krotoszyn,filtry do wody Kępno,filtry do wody sieradza,filtry do wody turek