Oferta

Dystrybutory wody pitnej bez konieczności zakladania butli i magazynowania wody.

Dystrybutory wody są doskonałym rozwiązaniem potrzeb pitnej wody dla biur, szpitali, urzędów, szkół, itp. W odróżnieniu od urządzeń butlowych dostarczają nieustannie wysokiej jakości czystą i zdrową wodę za pomocą wbudowanego systemu filtrującego. Dystrybutory z systemem filtracji oczyszczają wodę wodociągową z zanieczyszczeń mechanicznych jak również chemicznych powodujących zły smak i zapach wody. Regulator temperatury umożliwia natychmiastowe uzyskanie gorącej oraz zimnej wody (temperatura zimnej wody poniżej 10°C). Wysokiej jakości elementy grzewcze, których nie posiadają dystrybutory butlowe gwarantują, że pobierana woda gorąca ma temperaturę 100°C, dzięki czemu zaparzysz smaczną kawę jak i herbatę. System automatycznie gotuje wodę i utrzymuje ją podgrzewaną do temperatury powyżej 85°C w dedykowanym zbiorniku, gotową do pobrania. Urządzenie pozwala również pobrać wodę o temperaturze pokojowej, również zdatną do picia bez gotowania.

 

Dystrybutory posiadają możliwość podawania wody:

- wrzącej - do parzenia kawy sypanej oraz herbaty,

- gorącej - do parzenia kawy rozpuszczalnej itp.,

- ciepłej - temperatura pokojaowa,

- zimnej - z sokami.

 

Nowoczesna i funkcjonalna obudowa została zaprojektowana z myślą o latwości obsługi oraz minimalnej potrzebie jej czyszczenia. Odwrócona osmoza jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie cząstek wody od rozpuszczonych w niej substancji. Sercem naszego systemu jest membrana - czyli zespół półprzepuszczalnych błon cienkowarstwowych. Połączona z filtrami wstępnymi z włókniny polipropylenowej oraz węgla aktywowanego z łupin kokosowych pozwala uzyskać wodę pozbawioną takich zanieczyszczeń jak:

- trujące i rakotwórcze związki chemiczne,

- metale ciężkie,

- bakterie i wirusy.

 

 

 

 

Pojemność zbiorników wody
główny 8l, gorącej 2l, zimnej 4l
Zasilanie
230V 50Hz
Waga
około 20 kg
Temperatura wody
od 4 - 100°C
System chłodzenia wody
Bez freonowy
Pobór mocy - gorąca woda
700 W
Pobór mocy - zimna woda
100 W
Temperatura wody gorącej
85°C -100°C
Temperatura wody zimnej
poniżej 10°C
Wydajność 24 godzinna
190 - 250 litrów
Ciśnienie wody zasilającej
2,8 - 6,0 bar
Wymiary [mm]
355 x 450 x 1040
Temperatura wody zasilającej
2 - 40°C


 

Wymiary [mm]
H wysokość
1040
A szerokość
450
B głębokość
355

 

 


 
Kontakt
ul. Krotoszyńska 152
63-400 Ostrów Wlkp.
tel., fax: (62) 738 13 86
tel. serwis: 501 463 931
biuro@filtry-woda.pl
Realizacje
filtry do wody ostrów,filtry do wody pleszew,filtry do wody jarocin,filtry do wody kalisz,filtry do wody konin,filtry do wody krotoszyn,filtry do wody Kępno,filtry do wody sieradza,filtry do wody turek