Oferta

Duroval

 

Zestaw do oznaczania twardości wody we wszystkich zakresach twardości przez miareczkowanie kompleksometryczne ciekłym titrantem za pomocą pipety dawkującej dokładnie wyskalowanej w stopniach twardości. Kompletny z próbówką pomiarową. Pipeta dozująca kalibrowana 0-30°n, specjalny korek złączny, wskaźnik „ciekły” i 50 ml roztworu mianowanego, wystarczającego na ok. 100 analiz (przy przeciętnej twardości 15°n). Czas pomiaru ok. 1-2 min, dokładność 0,5°n.

 

 

Pallas

 

Kropelkowy tester pomaga w określeniu twardości wody w instalacji wodnej. Tester wystarcza nawet na wykonanie kilkudziesięciu pomiarów, w zależności od twardości wody. Tester określa twardość wody w jednostkach dH (stopnie niemieckie), które są powszechnie używane w Polsce.

 

Erie

Profesjonalny tester twardości wody ogólnej firmy Erie.

Tester kropelkowy pomocny w określeniu twardości wody. Pozwala na wielokrotne wykonanie pomiaru w zależności od twardości wody może to być 10 do 30.

Tester określa twardość wody w jednostkah dH (stopnie niemieckie), które są powszechnie używane w Polsce.

W przeciwieństwie do tańszych testerów kropelkowych produkt amerykańskiej firmy Erie jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Do pomiaru używany jest preparat

jednoskladnikowy. Krople odczynnika są jednocześnie licznikiem twardości wody. Wkrapla się bezpośrednio do naczynia załączonego do zestawu.

W zestawie znajduje się także tabela ułatwiająca przeliczenie twardości na inne jednostki w przypadku takiej potrzeby.


 
Kontakt
ul. Krotoszyńska 152
63-400 Ostrów Wlkp.
tel., fax: (62) 738 13 86
tel. serwis: 501 463 931
biuro@filtry-woda.pl
Realizacje
filtry do wody ostrów,filtry do wody pleszew,filtry do wody jarocin,filtry do wody kalisz,filtry do wody konin,filtry do wody krotoszyn,filtry do wody Kępno,filtry do wody sieradza,filtry do wody turek